Web v rekonstrukci

Přejeme krásný den
tým Smíchovského pavilonu

down

Pořádání

SPOLEČENSKÝCH AKCÍ

a oslav s tím nejlepším zázemím.

Smíchovský pavilon je ideální volbou pro pořádání oslav, firemních školení, jednání, svateb, akcí různých velikostí, apod.. Díky variabilitě a několika sálům o různých kapacitách, můžeme připravit prostředí vhodné přesně pro Vás. Dlouhodobě spolupracujeme také s ubytovacími zařízeními a jsme schopni poskytnout Vám plnohodnotné stravovací zázemí podle Vašich potřeb. Rádi pro Vás připravíme vše potřebné, od individuální výzdoby na míru po sestavení speciální nabídky. Přijďte si k nám užít chvíle pohody a vše ostatní nechte na nás. Naše vyhlášená kuchyně spolu s dlouholetými zkušenostmi našeho personálu promění každou Vaší návštěvu v neopakovatelný zážitek.

Více o kapacitách našich salonků naleznete ZDE.
MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS.

Představení Smíchovského pavilonu

Smíchovský sál

Kapacita 110 osob

Smíchovský pavilon již od svého založení roku 1886 spojil svou existenci se smíchovským pivovarem a tato spolupráce přetrvala až dodnes. Není proto s podivem, že dominanta pavilonu, hlavní sál až pro 110 osob byl pojmenována po jeho nejznámějším pivu. V letním období lze k jeho kapacitě připočíst ještě dvě venkovní terasy. Sál slouží nejen každodenním návštěvníkům, ale bývá s oblibou využíván jako reprezentativní místo pro společenské akce. V sále jsou umístěny dvě televize s velkou uhlopříčkou a díky tomu je ideální ke společnému sledování sportovních přenosů v té nejlepší atmosféře.

Představení Smíchovského pavilonu

Salonek Mayera

Kapacita 60 osob

Tento salonek nebo spíše prosklené atrium s kapacitou 60 míst, bylo pojmenováno po slavném karlovarském rodákovi a vynálezci, který je znám svými výrobky po celém světě. Svou kapacitou vyhovuje společenským akcím středního rozsahu, zájezdům, stejně tak je ovšem hojně vyhledáván a oblíben pravidelnými návštěvníky Smíchovského pavilonu. Sál slouží nejen každodenním návštěvníkům, ale bývá s oblibou využíván jako reprezentativní místo pro společenské akce. Celé atrium se nechá uzavřít a oddělit tak od ostatních hostů restaurace. K využití je také televize s velkou úhlopříčkou, kde můžete sledovat sportovní přenosy nebo vlastní obsah a prezentace. Tento salonek je velmi oblíbený na pořádání svateb, narozenin a obdobných akcí.

Představení Smíchovského pavilonu

Salonek Dr. E. Holuba

Kapacita 30 osob

Salonek Dr. Emila Holuba, slavného českého rodáka, milovníka smíchovského piva a jednoho z prominentních návštěvníků Smíchovského pavilonu, jehož životní příběh se stal ústředním tématem znovuotevření restaurace. Svou kapacitou 30 míst ideálně splňuje požadavky pro pořádání firemních školení, třídních srazů, degustací a podobných aktivit. Je umístění v prvním patře Smíchovského pavilonu a je tak zcela separován od všech ostatních prostor. Salonek je vybavený televizí s velkou úhlopříčkou. Ideální pro všechny, kteří hledají nikým nerušený prostor se servisem na vyžádání a plným gastronomickým zázemím.